O nas

Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia pokoi w Obiekcie Pokoje Gościnne Lawendowy Dwór położonym w cichej i spokojnej okolicy około 700 metrów w kierunku południowym od centrum Mikoszewa pośród drzew, pól, łąk i zieleni gdzie słychać radosny śpiew ptaków.

W Obiekcie do Państwa dyspozycji mamy pokoje na parterze 3, 4 i 5 – osobowe z dużymi zewnętrznymi tarasami, na piętrze zaś pokoje z balkonami 2, 3, 4, i 5 – osobowe.

Wszyscy Goście wynajmujący pokoje mają dostęp do części wspólnych Obiektu takich jak kuchnia z całym wyposażeniem, jadalnia, zewnętrzny taras kawowy z bezpośrednim wejściem do jadalni, salon integracyjny w którym znajdują się zabawki, gry i układanki dla najmłodszych dzieci, oraz do całej infrastruktury zewnętrznej. Obiekt usytuowany jest na dużej i przestronnej działce, teren jest ogrodzony, znajduje się tu utwardzony parking na którym każdy z Gości bezpłatnie zaparkuje swój samochód.

Na terenie Obiektu znajduje się duży plac zabaw ze zjeżdżalniami i piaskownicą dla dzieci, boisko do piłki nożnej , boisko do piłki siatkowej, kosz do koszykówki, miejsce do gry w badmintona, altany grillowe, ogólnodostępne rowery dla Gości, oraz wiata rowerowa, w której goście mogą przechowywać swoje prywatne rowery i rowerki dziecięce, które przywieźli ze sobą na pobyt w Obiekcie.

 

Warto wiedzieć

  • Doba pobytu w Obiekcie rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu.
  • Ze względu na bezpieczeństwo najmłodszych Gości, oraz z uwagi na fakt, że Obiekt jest przyjazny alergikom nie przyjmujemy w Obiekcie Gości ze zwierzętami
  • Wewnątrz Obiektu obowiązuje zakaz palenia.